Mokytojo Roko nuotraka Kalbų Akademijoj Dives.

Ispanų kalbos mokytojas Rokas Vazgys: kalbos mokymo(si) tikslas – efektyvi komunikacija

Hola, ¿Como está?
Ar žinojote, kad ispanų kalba yra antra labiausiai vartojama kalba pasaulyje? Mūsų tikrai daug – pasaulyje ispaniškai kalba daugiau nei 559 milijonai žmonių! Ispanų kalba – ne tik nepaprastai populiari ir plačiai vartojama, tačiau taip pat yra labai įdomi ir turtinga kalba, pilna gyvenimo džiaugsmo ir pašėlusio ritmo – antra pagal kalbėjimo greitumą kalba pasaulyje.
Mokau ispanų kalbos jau trejus metus ir nenustoju žavėtis šia kalba – jos žaismingumas ir nuoširdumas natūraliai tirpdo žmonėse kalbėjimo baimę ar baimę suklysti. Mokau ne tik gramatinių taisyklių ar naujų žodžių – mokau vartoti kalbą, suprasti  kalbinių reiškinių praktines komunikacinio pavartojimo reikšmes, lavinu kalbinį mąstymą.
Mokant užsienio kalbos yra svarbu tuo pat metu puoselėti komunikacinę, taip pat lingvistinę ir kultūrinę kompetenciją. Taigi susipažinsite su ispanų kultūra ir tokiais sociokultūrinio gyvenimo aspektais kaip kasdienis gyvenimas, gyvenimo sąlygos, tarpasmeniniai santykiai, vertybės, nuostatos, požiūriai, kūno, judesių kalba, socialinės konvencijos bei ritualinis elgesys švenčių, įvairių renginių metu.
Mūsų akademijoje kursai yra individualizuojami – kiekvienam mokiniui/mokinei sudaromas asmeninis mokymosi planas pagal nustatytą mokėjimo lygį, tikslus, poreikius, gebėjimus. Suteikiame visą mokymosi medžiagą, o kurso pabaigoje – sertifikatus.

Susidomėjote? Susisiekite!